Olejové a vonné krby

VelikonoceZpravodaj
Filtrovat podle
Price
Manufacturers
Symbol
more... less
čárový kód
more... less
Materiál
Barva
more... less
Délka [cm]
more... less
Šířka [cm]
more... less
Výška [cm]
more... less
Průměr [cm]
Kapacita [l]
Jakýsi balíček
Materiál
Objem [ml]
Druhy
Filter

Krb s vonným olejem - vytvoření relaxační atmosféry


Chladnější roční období je obdobím, kdy častěji než kdy jindy trávíme útulné večery ve svých domovech. Vonný olejový krb vám pomůže vytvořit příjemnou, téměř blaženou atmosféru. Nabízíme celou řadu zajímavých výrobků, z nichž si jistě vyberete ten, který vám dokonale vyhovuje. Důležité jsou samozřejmě i samotné vonné oleje, které vám pomohou uvolnit se po náročném dni. Podle svých osobních preferencí si můžete vybrat vůni, která vám bude nejlépe vyhovovat. Princip fungování olejových krbů je velmi jednoduchý - svíčka umístěná na určeném místě zahřívá přípravek - vonný olej nebo vosk- nalitý do misky nahoře. Pokud byste si chtěli na vlastní kůži vyzkoušet účinnost tohoto typu příslušenství, mohl by vás zaujmout model Mondex, který dokonale plní roli, pro kterou byl navržen. Objemná dutina v horní části pojme přesně tolik krbových olejů, kolik je potřeba. Jejich vůně vám zpříjemní večerní relaxaci a připraví vás na výzvy dalšího dne.


Nejkrásnější bytové vůně, pro které se můžete rozhodnout


Pokud hledáte nevšední vůně pro svůj domov, jistě vás zaujme nabídka na webových stránkách. Díky mnoha různým osvěžovačům vzduchu v jakékoli podobě si zaručeně vyberete tu pravou. Navrhované výrobky jsou ve formě aerosolů, tyčinek nebo elektrických modelů - každý z nich má své výhody a zároveň - všechny zajišťují účinnost při odstraňování nepříjemných pachů. Jedním z nejoblíbenějších je osvěžovač vzduchu ve formě tyčinek, který navíc na poličce vypadá velmi elegantně. Chcete-li uvolnit vůni esenciálních olejů obsažených v lahvičce, odšroubujte ji a poté dovnitř vložte zvolené množství tyčinek. Pro plný účinek je vhodné použít celou sadu najednou. V našem sortimentu najdete osvěžovač vzduchu s kapacitou celých dvě stě mililitrů, což znamená, že si rozptýlenou vůni můžete užívat opravdu dlouho. Další výhodou tohoto modelu je jeho půvabná, dekorativní lahvička a skutečnost, že je k dispozici ve třech verzích. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich - vaše spokojenost je zaručena.


Osvěžovače vzduchu - jaké další verze jsou k dispozici?


Mezi nabízenými osvěžovači vzduchu najdete mnoho různých možností. V závislosti na tom, co od vůní pro svůj domov nebo auto aktuálně požadujete - navrhované produkty by vás měly oslovit. Když chcete trochu osvěžit vůni vycházející z vaší skříně - určitě byste se měli podívat na kolekci vysoce účinných vonných sáčků. Na druhou stranu, pokud jste příznivci moderních technologií - elektrický osvěžovač vzduchu bude pro vaši domácnost ideální. Stačí jej jen opatrně odšroubovat, upevnit vonnou patronu v difuzéru a poté jej umístit do zásuvky. Mezi výhody tohoto řešení patří postupné uvolňování vůně. V sortimentu na těchto webových stránkách najdete několik variant elektrických osvěžovačů vzduchu Felce Azzura. Kromě výrobků pro domácnost vás mohou zajímat také ty, které jsou vytvořeny pro automobily. Každý z dostupných osvěžovačů vzduchu, ať už si vyberete jakoukoli formu, bude ideální pro každodenní použití a navržené vůně vám rozhodně zpříjemní den.


Podívejte se také na následující informace: Svíčky pro domácnost, Svícny, Květináče, Vázy, Zrcadla

Načítání...