Talíře na těstoviny

Filtrovat podle
Price
Manufacturers
Symbol
čárový kód
Barva
Délka [cm]
Šířka [cm]
Výška [cm]
Kapacita [l]
Styk s potravinami
Materiál
Myčka nádobí
Mikrovlnná trouba
Druhy
Filter

Talíře na těstoviny - vhodné pro italské pokrmyTalíře na těstoviny jsou kusem nádobí, který se bude hodit zejména milovníkům italských pokrmů. Bez ohledu na druh těstovin je můžete jíst v talířích určených pro tyto pokrmy. Talíře na těstoviny byly doplněny důlky, které umožňují působivé servírování jídla a zároveň zajišťují naprosté pohodlí. Vysoce kvalitní talíře se vyplatí doplnit do vašeho nádobí, tím spíše, pokud máte rádi pokrmy založené na těstovinách zalitých efektními omáčkami.

Talíř na špagety - keramika, kterou stojí za to vlastnitPokud rádi vaříte, možná vás zaujme praktickýtalíř na špagety. Těstoviny připravené na libovolný způsob a servírované ve vhodném talíři jistě udělají dojem na každého, koho hostíte. Precizně vyrobená keramika v podobě talířů na těstoviny je prvkem, který ocení každý gurmán italské kuchyně, která oplývá jídly, jako jsou boloňské špagety, carbonara, napoli nebo další, velmi oblíbené také v Polsku. Tyto typy nádobí mohou být také zajímavým nápadem na dárek pro blízké, kteří rádi vaří. Vaše přátele, kteří právě sestavují své nádobí, jistě potěší originální talíř na špagety.

Hluboký talíř na těstoviny - proč byste ho měli mít?Hluboký talíř na těstoviny je kus nádobí, který stojí za pořízení, a to nejen kvůli jeho praktičnosti. Bez ohledu na to, jaký druh těstovin máte nejraději, si můžete vychutnat vkusně naservírovaný pokrm. Talíř na špagety může být nesmírně originální - najdete mnoho zajímavých variant, z nichž každá se osvědčí stejně dobře. Solidně vyrobená keramika je něco, co se vždy vyplatí vlastnit, zejména pokud se zajímáte o kulinářská témata spojená se zahraniční kuchyní. Hluboký talíř na těstoviny může vylepšit nádobí, které již vlastníte, a stát se jeho nepostradatelnou součástí.Načítání...