Často kladené otázky

1. Jaká je doba realizace?

Všechny objednávky jsou připraveny k odeslání do 24 hodin. Pokud je objednávka podána v sobotu, neděli nebo ve státní svátek, počítá se doba dodání od následujícího pracovního dne. Doba dodání závisí na zvoleném způsobu doručení. Předpokládané datum doručení se zobrazí během procesu objednávání při výběru způsobu doručení.

2. Jak se objednávka doručuje?

Spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími kurýrními společnostmi. Mezi naše partnery patří společnosti DHL, UPS, InPost a Suus. Objednávku si můžete vyzvednout také osobně v našich prodejnách v Olsztyně a Ostródě.

3. Jak mohu zaplatit za svou objednávku?

Přijímáme kreditní karty, bankovní převody a BLIK. Objednávku můžete zaplatit také v hotovosti kurýrovi nebo kartou v prodejně balíků InPost a DHL.

4. Jak jsou výrobky baleny?

Každý výrobek je před odesláním pečlivě zkontrolován minimálně dvěma osobami. Poté je zajištěn bublinkovou fólií a strečovou fólií. Každý karton je vyplněn perforovaným kartonem. Nakonec se balíček zabalí další vrstvou bublinkové a strečové fólie. Na obalu je umístěna páska s varováním a informacemi o obsahu.

5. Jak si mohu vybrat barvu výrobku?

Pokud je na obrázku produktu viditelný více než jeden design nebo barva, lze výběr provést zadáním komentáře k objednávce ve třetím kroku procesu.

6. Mohu požádat o dárkové balení výrobků?

Objednávku vám samozřejmě za příplatek zabalíme do ozdobného papíru a přiložíme vzkaz od vás.

7. Kde najdu účtenku nebo fakturu?

Dokumenty jsou v průhledné obálce na vnější straně balíku vedle nákladního listu.

8. Mohu produkty vrátit?

Ať už jste spotřebitel nebo podnikatel, můžete produkty vrátit bez udání důvodu do 30 dnů. Vrácení většiny výrobků je pro spotřebitele zcela zdarma.

9. Musím uhradit náklady na pojistné plnění?

Reklamace je zcela zdarma. Stačí vyplnit online žádost, která je k dispozici na našich webových stránkách.

10. Prodáváte B2B?

Vítáme také společnosti, které s námi chtějí spolupracovat. Veškeré informace jsou k dispozici na našich firemních webových stránkách: mondex.pl.

Načítání...