Tabulky

VelikonoceZpravodaj
Filtrovat podle
Price
Manufacturers
čárový kód
Materiál
Barva
Délka [cm]
Šířka [cm]
Výška [cm]
Filter

Kuchyňský jídelní stůl - jaký zvolit, aby byl funkční a dekorativní zároveň


Kuchyně sjídelním stolem je snem nejedné hospodyňky. Někdy nemusí být velký, stačí, když u něj rodina stráví společný čas u jídla. Zejména v případě malých kuchyní lze jídelní stůl často využít k práci, jako další pracovní desku nebo jako jakýsi kuchyňský ostrůvek. Jeho účel tedy může být mnohostranný. Vzhledem k poměrně intenzivnímu používání a náročným kuchyňským podmínkám se vyplatí dbát na to, aby byl kuchyňský stůl kvalitní. Nejlepší jsou samozřejmě dřevěné, masivní a betonové stoly s velkou deskou. To však samozřejmě vyžaduje odpovídající prostor. Malé kulaté kuchyňské stoly jsou ideálním řešením pro rozhodně menší kuchyně. Je to také senzační způsob, jak pohodlně ubytovat větší počet členů domácnosti.


Krásně oblečený kuchyňský stůl je jakousi ozdobou kuchyně nebo jídelny. Stačí vybrat nádherné stolní textilie, prostírání, podložky a samozřejmě extravagantní nádobí a efekt bude cihlový. Nezapomeňte také ozdobit kuchyňský nebo jídelní stůl vázou s živými květinami. To vnese do rodinného domu hřejivou atmosféru.


Stoly, stoly a ještě jednou stoly....kvadratické, kulaté, velké i malé. Jaký stůl se hodí do daného prostoru?


Typů stolů je opravdu nekonečné množství. Můžeme si vybrat mezi stoly velkých rozměrů, menšími stoly, vysokými stoly a nízkými lavicemi. Můžeme vybírat z konferenčních stolků, jídelních stolů, kuchyňských stolů. A pak je tu ještě materiál konstrukce. Stoly mohou být vyrobeny z masivního a nadčasového dřeva, z práškově lakovaného kovu, například: černé barvy, v kombinaci se skleněnou průhlednou deskou, z desek, z plastu. Vše závisí na jejich konečném určení a také na stylu interiéru.


Do moderních prostor doporučujeme kovové a skleněné stoly s jednoduchým, minimalistickým designem. Pro klasické interiéry a univerzální interiéry se sklonem k modernosti - vždy budou vhodné dřevěné stoly.


Originální kuchyňské stoly - náš návrh pro romantické a moderní interiéry


Naší představou originálního a netradičního kuchyňského stolu je verze kuchyňské sestavy. Krásný stůl z masivního dřeva, záměrně otřený, zestárlý a v odstínu jemné bílé. Velká jídelní a pracovní deska zároveň. A lavice ve stejném stylu, na kterou se při jídle pohodlně usadí i početnější rodina. Tato souprava je ideální do kuchyně v provensálském, francouzském nebo anglickém stylu. Přinese rodinnou a útulnou atmosféru a díky své dobré kvalitě nám bude sloužit mnoho let.


Naopak do industriálních, loftových a lehce asketických interiérů doporučujeme stoly z tvrzeného skla s kovovou konstrukcí, které díky své konstrukci a použitému materiálu ještě více podtrhnou strohost a minimalismus interiéru. A zároveň jsou mimořádně funkční a zároveň dodají interiéru eleganci a luxus.


V našem obchodě najdete také: V tomto obchodě najdete: nádobí, kuchyňské doplňky, jídelní soupravy, pánve, fritovací hrnce .


Na našem blogu naleznete mimo jiné:


Jaké dekorace do kuchyně?


Potřeby do kuchyně

Načítání...