Parawny

Filtrovat podle
Price
Manufacturers
Materiál
Barva
Délka [cm]
0 0
Šířka [cm]
0 0
Výška [cm]
Průměr [cm]
.00 .00
Kapacita [l]
Objem [ml]
Má celní kód
Filter

Pokojová zástěna - jakou zvolit?

Pokojové zástěny jsou užitečné zejména tehdy, když chcete zakrýt určitou část místnosti. Může se jednat o věšák na oblečení nebo koutek pro nejmladší členy rodiny. Je však důležité dbát na to, aby paraván co nejlépe ladil s celkovým interiérem. Nabízíme celou řadu modelů, z nichž každý je něčím jedinečný. Dělící stěna Marocco od společnosti Mondex z roku 1986 má tři křídla, která dokonale izolují vybranou část místnosti. Geometrický vzor jí rozhodně dodává na půvabu. Při procházení dostupných příček si snadno vyberete tu, která nejlépe odpovídá estetické představě dominující bytu, který obýváte. Při výběru jakéhokoli modelu se vyplatí podívat se na jeho parametry, jako je výška a šířka. Varianty zveřejněné na webových stránkách vynikají zajímavým designem a velkou kvalitou a precizností, s jakou byly vyrobeny, což lze bezpochyby považovat za velkou výhodu.

Co je třeba zohlednit při výběru příčky?

Když se poohlížíte po paravánu do místnosti, stojí za to věnovat pozornost jeho kvalitě. Dělící stěna by měla zakrývat přesně to, co chcete skrýt, proto je důležitá její velikost. Zajímavým detailem paravánů jsou určitě dekorace. Ty mohou mít nejrůznější podobu - ať už exotických, nebo květinových motivů. Květinový vzor zdobil například model paravánu Mondex z roku 1986 se třemi křídly. Tato bílá dřevěná dělící stěna je ideální pro minimalistické a funkční místnosti. Stylová příčka by měla ladit s interiérem místnosti, například barevně. Výběr správného modelu byste neměli podceňovat, protože díky nenápadným detailům můžete z dělící stěny udělat nedílnou součást výzdoby bytu. Všechny příčky dostupné na webových stránkách byly navrženy tak, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám majitelů bytů, kteří chtějí rozdělit určitou místnost.

U nás najdete: police do pokoje, knihovny do obývacího pokoje, konferenční stolky, křesla, židle a mnoho dalšího nábytku.

Načítání...