Prací gely

Filtrovat podle
Price
Manufacturers
Materiál
Barva
Délka [cm]
0 0
Šířka [cm]
0 0
Výška [cm]
Průměr [cm]
.00 .00
Kapacita [l]
Objem [ml]
Má celní kód
Filter

Jak vybrat dobrý prací gel?Spotřebitelédávají pracímu gelupřednostpředevším kvůli jeho mnohem lepší rozpustnosti ve vodě, zejména při nízkých teplotách, jako je 30 nebo 40 stupňů Celsia. Velké značky, jako je Ariel nebo Persil, jsou na špici ve výrobě těchto výrobků, které jsou založeny na testovaných povrchově aktivních složkách, které dokonale odstraňují nečistoty. V našem obchodě najdete německé prací gely Waschkonig, které se vyznačují vysokou účinností odstraňování skvrn. Nabízíme univerzální výrobky pro každý typ tkaniny, stejně jako prostředky pro praní barevného, černého nebo dětského oblečení.Je univerzální prací gel účinný?Univerzální prací gel je účinný při odstraňování nečistot a skvrn z různých typů tkanin. Je to díky jeho speciálnímu složení, které obsahuje aktivní složky, jež rozpouštějí mastnotu, skvrny a nečistoty. Univerzální prací gel jetaké šetrný k tkaninám, takže je nepoškozuje a nezpůsobuje blednutíbarev. Nemusí si však poradit s odolnými skvrnami, například od omáček, lesních plodů nebo trávy. V takových případech může být nutné použít gel určený pro konkrétní barvu (bílou nebo černou), nebo dokonce použít odstraňovač skvrn.Jak používat prací gel?Dobrý prací prostředek ve formě gelu udržuje naše oblečení v perfektním stavu. Jeho použití se příliš neliší od použití prášku:

  • Po naplnění bubnu pračky zavřete dvířka nebo klapku bubnu (podle typu pračky).

  • Poté nalijte prací gel na příslušné místo. Množství pracího gelu, které byste měli použít, závisí na množství prádla, které perete, a na tom, jak moc je vaše oblečení zašpiněné. Obvykle byste měli použít asi 1-2 polévkové lžíce pracího gelu na každých 5 kg prádla. Pokud je prádlo velmi špinavé, můžeme použít více pracího gelu. Pokud je prádlo jemné, můžeme použít méně pracího prostředku.

  • V dalším kroku zavřete klapku nebo dvířka a spusťte požadovaný program. Zde je důležité přizpůsobit program typu prádla, jeho barvě, ale také druhu materiálu. Tím zajistíme, že se nesrazí nebo nezdeformují.Prací gellze použíti pro ruční praní. V tomto případě rozpusťte prací prostředek ve vodě v poměru 1:10. Poté namočte oblečení do roztoku gelu a vody asi na 30 minut. Po 30 minutách oblečení opláchněte ve velkém množství vody nebo v roztoku změkčovadla.Kam mám prací gel v pračce nalít?Prací gel nalijte do přihrádky na prací prostředek označené symbolem kbelíku nebo kapky vody. V závislosti na typu pračky se gel sype do přihrádky umístěné na dvířkách pračky, u jiných do speciální zásuvky vedle displeje a programátoru. U moderních spotřebičů je také možné prací prostředek nalít do speciálního místa v bubnu.Prozkoumejte dostupné výrobky a podívejte se na další články na blogu:- Pračky na praní prádla- Čistící prostředky do auta- Čistící prostředky do koupelny- Čistící prostředky pro domácnost- Nástěnné hodiny- Čtvercové talíře

Načítání...