Květináče na stojanech

Filtrovat podle
Price
Manufacturers
Materiál
Barva
Délka [cm]
0 0
Šířka [cm]
0 0
Výška [cm]
Průměr [cm]
.00 .00
Kapacita [l]
Objem [ml]
Má celní kód
Filter

Jak vybrat ideální květináč na stojanu?Květináče na stojanech dominují modernímu interiérovému designu, protože jsou velmi stylové a navíc mají velkou výhodu v tom, že skvěle vystavují rostliny. Díky stojanu, který je k nim připevněn, jsou mnohem viditelnější, což je skvělé, pokud máte krásné rostliny, které chcete tímto způsobem zvýraznit. Je však třeba mít na paměti, že by měly být vybrány tak, aby nejen dobře vypadaly, ale byly také funkční:

  • Nejdůležitější je zvolit správnou velikost, přizpůsobenou možnostem interiéru a požadavkům dané rostliny. Některé rostliny, například zamioculcas, dávají přednost úzkým květináčům, proto je vhodné volit modely, které se blíží průměru celé rostliny. Pro jiné rostliny existuje mnohem více možností - malé květináče na stojanech se hodí pro kompaktní exempláře, jako je například perlička, zatímco větší se budou dobře hodit pro epipremy, monstery a přesličky.

  • Za zmínku stojí, že mnohéz nich sepoužívají jako obaly na květináče na stojanu. V tomto případě je vhodné přesně změřit průměr produkčního květináče, ale také jeho výšku, a vybrat tak obal na květináč, protože by měl zakrývat produkční květináč. Celkový vzhled pak bude dokonalý.

  • Neméně důležitý je typ použitého materiálu. Většina spotřebitelů volí keramické hrnce na kovových podstavcích, které jsou velmi odolné a snadno se udržují v čistotě.Musí mít hrnce na stojanech otvory?Každý květináč na stojanech by měl mít otvory, protože to má vliv na správný růst rostlin. Tyto otvory umožňují odtok přebytečné vody,cožmůže vést k hnilobě kořenů rostlin. Většina modelů má otvory na dně, v takovém případě je součástí balení stojan, aby se voda ze zalévání rostlin nerozlila na podlahu. Najdete také modely s otvory po stranách, v takovém případě voda stéká po stěnách do zásobníku ve spodní části. Květináče na stojanech bez otvorů lze použít pro rostliny, které nevyžadují mnoho vody, jako jsou kaktusy a sukulenty. Pak se vzhledem k jejich potřebám aplikuje minimální množství vody v řídkých intervalech, takže se nemusíme obávat rozlití vody nebo hniloby kořenů. Vyplatí se pamatovat na střídmost, protože tím zajistíme, že rostliny budou dlouho těšit naše oči.Jak sladit typ květináče na stojanu s designem interiéru?Při nákupu doplňků do domu či bytu se vyplatí věnovat pozornost nejen funkčnosti, ale také designu, který bude v souladu s daným stylem aranžmá. Ve většiněpřípadůjsou ideální bílé květináče na stojanech ve zlaté, stříbrné nebo černé barvě,protožeopticky zvětší prostor a zároveň ho zútulní. Černé květináče na kovových stojanech jsou bezpochyby velmi elegantní a nejlépe doplní moderní, loftový a glamour styl.Podívejte se také na další výrobky z naší nabídky:- Květináče- Květináče na zábradlí- Umělé květiny- Nástěnné hodiny- Lucerna- Dekorativní zrcadla

Načítání...