23.10

Jak si doma vyrobit vánoční stromeček v květináči?

Chcete-li si doma vyrobit vánoční rákos v hrnci, potřebujete jen několik málo věcí.

doplňků, které naaranžujete do jedné dekorativní kompozice. Tento typ dekorace může být nejen levný, ale také jednoduchý na výrobu. Zároveň bude estetický, nápadný a jedinečný, protože jej připravíte vlastníma rukama. Nejprve budete potřebovat květináč, abyste mohli ozdobu vyrobit. Může být zdobený nebo co nejjednodušší. Ve skutečnosti můžete použít jakýkoli model, který máte doma. Potřebujete také větvičky vánočního stromku - je na vás, zda zvolíte přírodní nebo umělé. Nezapomeňte, že ty druhé vám vydrží několik let. Měli byste si také pořídit ozdoby a další dekorace, které zavěsíte na vánoční stromek. Samotný květináč doporučujeme naplnit zeminou nebo květinovou houbou.

Co potřebujete k výrobě vánočních ozdob v květináči?

Co použijete k výrobě vánočního rákosu v květináči, záleží jen na vás. Podle vlastního uvážení můžete větvičky vánočního stromku zapíchnuté uvnitř ozdobit cetkami, řetězy nebo světýlky. Můžete je také postříkat třpytkami nebo umělým sněhem. V naší nabídce najdete květináč, který bude tvořit základ - model NEVA o rozměrech 18 cm x 20,8 cm. Je to návrh na podstavec, díky kterému bude rákos ještě atraktivnější. Bílá barva, kterou u nás najdete, se dobře hodí ke zlatým prvkům. Doporučujeme také ozdobnou větvičku MOA 69 cm se zelenými okvětními lístky. Dekoraci můžete doplnit třpytivou větvičkou 3AS o délce 68 cm.K vánočním dekoracím nesmí chybět ozdoby . Náš návrh padá na sadu šesti kusů ve stříbrné barvě o průměru 8 cm. Pokud si přejete, můžete je doplnit světýlky na vánoční stromeček. Při sestavování vánočních ozdob v květináči se vám nepochybně bude hodit vaše fantazie.

Vyplatí se sáhnout po svíčkách.

Dalším návrhem, jak si doma vyrobit vánoční dekoraci v květináči, je sáhnout po svíčkách. Je důležité, aby přesahovaly přes okraj nádoby, do které je naaranžujete. Proto je dobré do každé svíčky udělat několik otvorů a vložit do nich plastové tyčinky, které používáte k podpírání rostlin v květináčích. Kolem je dobré zapíchat větve jehličnanů - opět buď živé, nebo umělé. Ty zase můžete ozdobit cetkami, přívěsky nebo třpytkami, stejně jako v předchozí verzi vánočních dekorací v květináči. Dobře poslouží také zdobení samotného květináče například stuhami. Dbejte na to, abyste ozdoby v květináči rozmístili tak, aby mezi nimi nebyla žádná mezera, kterou by mohla prosvítat floristická houba nebo zemina. Výsledný efekt tak bude mnohem estetičtější.

Prohlédněte si výrobky z naší nabídky a podívejte se na další články na našem blogu:

- Vánoční hrnky a jejich neobvyklá tradice

- Vánoční podložky pod talíře

- Vánoční ozdoby

- Jaké vánoční lucerny vybrat?

- Nápady na vánoční dárky do domácnosti

Naše produkty

Zprávy
|
Bestsellery
|
Propagační akce
Načítání...