23.10

Jak se vyrábí vánoční rákos ve skle?

Skleněné vánoční ozdoby jsou ideálním způsobem, jak si vyzdobit domov na Vánoce. Jsou jednoduché na výrobu, nápadné a trvanlivé. Lze je vyrobit z různých materiálů a ozdobit libovolným způsobem. Můžete tak vytvořit originální a jedinečné rákosky, které budou těšit oko po mnoho let. K jejich výrobě nemusíme mít vynikající umělecké schopnosti, abychom dosáhli efektu, který nám umožní vytvořit specifickou atmosféru, na kterou se mnozí z nás těší po celý rok. Stačí si jen vybrat skleněnou nádobu, o kterou máte zájem, nejlépe průhlednou, protože díky ní budou všechny prvky dokonale viditelné. Zbytekzáleží na vaší vlastníkreativitě. Baňky, umělý sníh, vánoční figurky - to vše se skvěle hodí k vytvoření vánoční výzdoby, jak si povíme dále v tomto článku.

Přehled nápadů na vytvoření vánočního skleněného rákosu

Vytváření vánočních dekorací ze skla je velmi módním trendem, díky němuž každý interiér působí moderně a zároveň útulně. Inspirujte se některým z níže uvedených nápadů a vytvořte si originální dekoraci, která se skvěle hodí pro sváteční období:

  • Široká, ale nízká mísa na nožce bude ideální pro výrobu vánočníhověnce, do kterého můžete vložit hotový věnec z umělého vánočního stromku,kterýbude průměrem odpovídat nádobě. Případně si ho můžete vytvořit sami z živých větviček spletených pomocí tmavě zeleného rybářského vlasce. V závislosti na vašich preferencích můžete celou věc také jemně posypat třpytkami, aby se na světle třpytila. Dovnitř můžete umístit silnou, ale ne příliš vysokou svíčku, například v červené, bílé nebo stříbrné barvě, která v místnosti vytvoří zvláštní atmosféru.
  • Můžete také použít vyšší sklenici, kterou můžete zevnitř postříkat třpytivým sprejem nebo umělým sněhem. Pokud chcete efekt ozvláštnit, je dobré na vnitřní stranu nalepit hvězdičky, které lze po nastříkání odlepit, a vytvořit tak zajímavý vzor. Do středu lze umístit figurku soba nebo Santa Clause, přidat malé girlandy a nahoře je možné je převázat silnějším provázkem, aby celek působil boho dojmem.
  • Mezi nejvýraznější patří vánoční ozdoby ve skle připomínajícím akvárium. Pomocí umělého sněhu jemně nastříkáme dno a stěny a dovnitř umístíme figurky vánočního stromku, sobů a Otce Vánoc se saněmi. Výsledkem je něco, co připomíná malý model, který jistě přitáhne pohledy vašich hostů.

Kde najdu všechny výrobky potřebné k výrobě skleněné dekorace vánočního stromku?

Provýrobu vánočního stromečku ve sklejsou ideální výrobky dostupné v internetovém obchodě Mondex. Doporučujeme mimo jiné působivé skleněné nádoby různých tvarů a objemů a také figurky, kterými lze taková malá umělecká díla ozdobit.

Prohlédněte si dostupné produkty a podívejte se na naše další příspěvky na blogu:

- Vánoční ozdoby

- Lucerny

- Podložky pod vánoční stůl, pod talíře

- Jak si vyzdobit domov na Vánoce?

- Jaké vánoční talíře vybrat?

- Jaké vánoční lucerny vybrat?

Naše produkty

Zprávy
|
Bestsellery
|
Propagační akce
Načítání...