21.12

Co jsou to stojany na dorty a jaké jsou jejich výhody?

Dortovépodnosy jsou víceúrovňové podnosy,které umožňují podávat hostům více druhůpečiva. Stojí za to vědět, že mohou být vyrobeny ze skla, nerezové oceli, dřeva, kamene nebo plastu. Kovové modely jsou stabilní, což je užitečné zejména v případě, že se na tác bude servírovat mnoho hostů, kteří budou mít dorty. Zajímavé je, že ačkoli první asociací s tímto způsobem servírování je pečivo, nic nebrání použití stupňovitých podnosů na ovoce, košíčky nebo dokonce sladkosti.

Jaké jsou výhody stojanů na dorty?

Jak jsme již zmínili, dortové stojanylze použít i k servírování jinýchdezertůneboovoce. To však není jejich jediná výhoda. Stojí za to si také uvědomit, že:

- několik úrovní podnosů umožňuje zajímavé vystavení pečiva,

- některé podnosy jsou otočné, což usnadňuje servírování,

- tento způsob servírování dezertů je vhodný pro větší počet hostů,

- podnosy mohou být samy o sobě dekorativním prvkem.

Co lze na etáži servírovat?

Etagery mají širokou škálu využití. Lze je použít k servírování všech druhů pečiva, včetně dortů, cupcakes, muffinů, sušenek. Můžete také nakrájet ovoce, například jablka, hrušky nebo ananasy, a zajímavě je naaranžovat na víceúrovňový podnos. Navíc se toto řešení bude dobře hodit pro pusinky, kokosky a dokonce i drobné sladkosti, jako jsou čokoládové bonbony. Existují také podnosy s kšiltem, které zabrání vysychání pečiva. Ty jsou však zpravidla jednopatrové.

Jaký podnos zvolit na pečivo?

Dobrou zprávou je, že podnosy jsou k dispozici v různých velikostech, stylech a - navíc - vyrobené z různých materiálů. Ty mohou být přírodní nebo umělé. Porcelánové talíře jsou velmi elegantní a měly by být sladěny s ostatním nádobím. Klasikou jsou také skleněné stojany na dorty. Dobrou volbou jsou modely se zaoblenými hranami, které zabraňují tomu, aby na nich servírované dezerty spadly. To je velmi praktická vlastnost, na kterou je třeba pamatovat. V naší nabídce najdete například dekorativní podnos o délce 170 cm. Tento typ příslušenství je ideální pro speciální události, jako jsou svatby nebo křtiny. Námi nabízený model má pět úrovní, takže se na něj snadno vejde několik druhů dortů. To je bezpochyby obrovská výhoda, zejména při větším počtu hostů, kteří sáhnou po dezertu.

Prohlédněte si výrobky z naší nabídky a přečtěte si další příspěvky na našem blogu:

- Dezertní talíře

- Talíře na dorty

- Poháry

- Šálky na kávu

- Jaký dortový talíř vybrat?

- Jak pěkně naaranžovat dort na talíř?

- Přehled servírovacích talířů na moučníky a dorty

Naše produkty

Zprávy
|
Bestsellery
|
Propagační akce
Načítání...